Heeft u een domeinnaam en/of website nodig? Wij kunnen dit voor u verzorgen! Daarnaast bieden wij ook onze diensten als Webdevelopers.

Neem contact met ons op om te kijken wat de mogelijkheden zijn.

p.s.: Omdat domeinnamen tegenwoordig erg lastig te verzinnen zijn is het niet altijd mogelijk om uw gewenste domeinnaam te kopen. Houd u hier rekening mee.

Producten en prijzen
FreeXSmallSmallMediumLargeXLargeXXLarge
Opslag125 MB512 MB1 GB2 GB3 GB4 GB5 GB
Verkeer
(per maand)
500 MB2,5 GB5 GB20 GB30 GB60 GB100 GB
Email boxen110255075100150
Max Domeinen1122345
Domeinen (incl.)0000111
Subdomeinen000551015
SSL Certificaat0000011
MySQL Databases0012345
FTP Accounts111251010
Support9 tot 5 reactie9 tot 5 reactieEndlessEndlessEndlessEndlessEndless

Prijs per jaar Free € 5,00 
€ 6,00 € 10,00 

€ 12,00 € 20,00 
€ 24,00 € 30,00 

€ 36,00 € 45,00 
€ 54,00 € 60,00 

€ 72,00
Dit tarief geldt voor het 1e jaar en is inclusief btw. Daarna geldt het reguliere tarief.

Reseller prijzen
  1 GB 3 GB 5 GB 10 GB 20 GB 30 GB
Opslag 1 GB 3 GB 5 GB 10 GB 20 GB 30 GB
Verkeer (per maand) 25 GB 75 GB 125 GB 250 GB 500 GB 750 GB
Domeinen Incl. 1 1 1 2 2 3
IPv6 Adressen 1 1 2 2 3 4
Support Endless Endless Endless Endless Endless Endless
Prijs per jaar € 20,00 € 50,00 € 75,00 € 100,00 € 150,00 € 200,00